Przetarg: 2026/BZP 00038865/01 Remont drogi gminnej w miejscowości Kostry-Śmiejki w lok. rob. odc. I – 0+000 – 0+050; odc. II – 0+000 – 0+271 i odc. III – 0+000 – 0+230,20
Opis zamówienia
RIR.271.2.2026 2026/BZP 00038865/01 Remont drogi gminnej w miejscowości Kostry-Śmiejki w lok. rob. odc. I – 0+000 – 0+050; odc. II – 0+000 – 0+271 i odc. III – 0+000 – 0+230,20 (ID 1247276)
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 30 stycznia 2026, 12:00
- Data publikacji
- 15 stycznia 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Otwarte przetargi w województwie podlaskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.




Przebudowa dróg gminnych w Czyżewie ul. Kolejowa i ul.Ciechanowiecka


