Wyniki przetargu: Udzielenie długoterminowego kredytu w wysokości 8 000 000 zł na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań z tytułu kredytów i pożyczek oraz finansowanie planowanego deficytu budżetu.
Opis zamówienia
RI.271.33.2025 Udzielenie długoterminowego kredytu w wysokości 8 000 000 zł na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań z tytułu kredytów i pożyczek oraz finansowanie planowanego deficytu budżetu. (ID 1207459)
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 5 grudnia 2025, 10:00
- Data publikacji
- 3 listopada 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego