Wyniki przetargu: „Zakup i dostawa sprzętu zapewniającego ciągłość dostaw energii i wody pitnej oraz mobilnego sprzętu oświetleniowego w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025/2026”.
Opis zamówienia
RI.271.3.14.2025 „Zakup i dostawa sprzętu zapewniającego ciągłość dostaw energii i wody pitnej oraz mobilnego sprzętu oświetleniowego w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025/2026”. (ID 1196328)
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 27 października 2025
- Data publikacji
- 17 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego