Przetarg: Zimowe utrzymanie dróg gminnych w Gminie Żegocina – sezon zimowy 2025/2026
Opis zamówienia
RI.271.16.2025 Zimowe utrzymanie dróg gminnych w Gminie Żegocina – sezon zimowy 2025/2026 (ID 1189013)
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 16 października 2025
- Data publikacji
- 7 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego