Wyniki przetargu: „Przebudowa drogi gminnej 364830K w km od 0+0,00 do km 0+205,00 w miejscowości Szaflary, Gmina Szaflary”
Opis zamówienia
RGGZ.271.1.7.2025 „Przebudowa drogi gminnej 364830K w km od 0+0,00 do km 0+205,00 w miejscowości Szaflary, Gmina Szaflary” (ID 1090575)
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 12 maja 2025
- Data publikacji
- 10 kwietnia 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego