RSID.271.5.2023
Przetarg: „Rewitalizacja zbiornika rekreacyjno-retencyjnego w miejscowości Radzanów Gmina Busko-Zdrój"
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- RSID.271.5.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 17 lutego 2023, 08:00
- Data publikacji
- 27 stycznia 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie świętokrzyskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Dostawa sprzętu komputerowego, monitorów i części komputerowych KU.2301.79.2026


Wymianę kompletu urządzeń mieszalnika i wirówki w budynku N-7 w Mesko S.A. w Pionkach


„Budowa magazynu na potrzeby ochrony ludności i obrony cywilnej dla Gminy Radków”






837 D Rusztowanie warszawskie na 10m roboczych


Filtr powietrza FD 315 do kanałów okrągłych fi 315mm /SALDA/

