ZIM-DZ.2621.5.2023
Przetarg: Rewitalizacja Obszarowa Centrum Łodzi - Projekt 5 Wykonanie prac projektowych obejmujących weryfikację oraz dokończenie opracowania dokumentacji projektowej w podziale na trzy części: Część 1 (...)
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZIM-DZ.2621.5.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 21 marca 2023, 11:00
- Data publikacji
- 9 marca 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie łódzkim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Budowa buforowego zbiornika retencyjnego na ścieki na terenie oczyszczalni ścieków w Dłutowie
„Budowa świetlicy sołeckiej w miejscowości Turobów”- postępowanie II

Zakup tablic narzędziowych oraz haczyków


IK1259819 Dostawa materiałów elektrycznych dla KWP w Łodzi


Wzorcowanie alcotestu Drager 6820


Zakup pakietów do pobierania materiału genetycznego DNA z kartą FTA

