504428
Przetarg: Renowacja magistrali wodociągowej DN 500 metodą bezwykopową w Al. Zielenieckiej na odc. ZL22736 - ZL25073, na terenie dzielnicy Praga Południe w Warszawie
Opis zamówienia
Opis Przedmiotu Zamówienia Przedmiotem zamówienia jest renowacja magistrali wodociągowej DN 500 metodą bezwykopową w Al. Zielenieckiej na odcinku ZL22736 - ZL25073. Prace budowlane realizowane są na terenie dzielnicy Praga Południe w Warszawie. Zamówienie klasyfikowane jest w grupie asortymentowej Roboty budowlane liniowe 03-03.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- 504428
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 27 lutego 2026, 11:00
- Termin zadawania pytań
- 23 lutego 2026
- Wadium
- Nie jest wymagane
- Data publikacji
- 12 lutego 2026