ZP.260.10.2026.KB
Przetarg: Remont schodów zewnętrznych przy budynku mieszkalnym wielorodzinnym z usługami w parterze zlokalizowanym przy ul. Gen. Józefa Zajączka 8 w Warszawie
18 września 202610:00
Obserwuj bezpłatnieDamy znać, gdy zmieni się termin, pojawi się nowa dokumentacja albo odpowiedź zamawiającego.
Opis zamówienia
Opis Przedmiotu Zamówienia Przedmiotem zamówienia jest remont schodów zewnętrznych przy budynku mieszkalnym wielorodzinnym z usługami w parterze zlokalizowanym przy ul. Gen. Józefa Zajączka 8 w Warszawie. Prace mają na celu odtworzenie stanu pierwotnego konstrukcji oraz nawierzchni przyległej. Zakres robót budowlanych Roboty przygotowawcze i zabezpieczające: zabezpieczenie istniejących skrzyń kwiatowych z roślinnością oraz infrastruktury podziemnej (wykonanie niezbędnych przepustów). Roboty rozbiórkowe: Rozebranie nawierzchni z kostki betonowej na spoczniku schodów (144,15 m²). Rozebranie chodników z płyt betonowych 50x50x7 cm w pasie 1mb od schodów (75,47 m²).
To skrócony opis zamówienia. Pełna dokumentacja i analiza przetargu są dostępne w Mimirze.
Przeczytaj całość na platformie MimiraKluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZP.260.10.2026.KB
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 18 września 2026, 10:00
- Termin zadawania pytań
- 14 września 2026
- Wadium
- Nie jest wymagane
- Data publikacji
- 3 września 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)
- Kamień budowlany, wapień, gips i łupek
- Wyroby konstrukcyjne
- Przygotowanie terenu pod budowę
- Materiały konstrukcyjne i elementy podobne
- Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
- Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
- Farby, lakiery i mastyksy
- Usługi związane z odpadami
Kary umowne
- 1% całkowitej wartości wynagrodzenia brutto z tytułu nieterminowego zrealizowania przedmiotu Umowy za każdy rozpoczęty dzień zwłoki
- 1% całkowitej wartości wynagrodzenia brutto z tytułu nieterminowego usunięcia wad stwierdzonych podczas odbioru i w okresie rękojmi za każdy rozpoczęty dzień zwłoki
- 500 zł z tytułu nieprzedstawienia na żądanie dokumentów potwierdzających zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Pokazujemy część kar umownych z tego postępowania.
Przeczytaj całość na platformie MimiraAktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Zamawiający nie zmieniał dotąd terminu składania ofert.
Przygotuj ofertę na ten przetarg z Mimirą
Przeanalizuj dokumentację, sprawdź wymagania i przygotuj dokumenty ofertowe z pomocą AI oraz ekspertów zamówień publicznych.
Analiza dokumentacji tego przetargu
AI czyta SWZ i załączniki tego postępowania, a potem wyciąga z nich warunki udziału, terminy i kryteria oceny ofert.
Automatyczne wypełnianie dokumentów
Formularze ofertowe, oświadczenia i wykazy powstają z danych rejestrowych i referencji Twojej firmy — Word i Excel włącznie.
Weryfikacja eksperta
Ekspert PZP sprawdza komplet dokumentów, zanim wyślesz ofertę zamawiającemu.
Asystent przetargowy AI
Zadaj pytanie o to postępowanie — asystent odpowie i wskaże fragment dokumentacji, na którym oparł odpowiedź.
Wycena tego przetargu
Poznaj szacowaną wartość zamówienia, ryzyka kosztowe i rekomendacje - zanim zaczniesz przygotowywać ofertę. Na krótkiej rozmowie pokażemy Ci gotową wycenę tego przetargu.
Co otrzymasz?
- Przedział wartości zamówienia: minimum, wartość środkowa i maksimum.
- Strukturę kosztów z podziałem na główne kategorie.
- Porównanie z analogicznymi postępowaniami z BZP.
- Założenia wyceny i czynniki ryzyka kosztowego.
Na podstawie podobnych historycznych przetargów, portali branżowych i ponad 10 innych źródeł danych.
Umów spotkanie — wycenimy dla Ciebie przetarg