Przetarg: „Remont pomp odwadniających typu OW-200” dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. Oddział Centralny Zakład Odwadniania Kopalń
Opis zamówienia
„Remont pomp odwadniających typu OW-200” dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. Oddział Centralny Zakład Odwadniania KopalńRemont pompy typu OW-200Zakres remontu oraz ilość ww. pomp szczegółowo został ujęty w Załączniku nr 1 do Opisu Przedmiotu Zamówienia (OPZ).
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 20 października 2025
- Data publikacji
- 10 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego