ZGO.270.2.2.2025
Przetarg: Remont obiektów zabytkowych - wyłuszczarni nasion nr inw. 108/169 i magazynu szyszek - nr inw. 108/170 w miejscowości Augustów
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZGO.270.2.2.2025
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 17 lutego 2025, 10:00
- Data publikacji
- 31 stycznia 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)