INR.271.32.2022
Przetarg: Remont nawierzchni drogi wewnętrznej oznaczonej nr ewid. geod.: 169/2, 186/2, w msc. Dzwonek, gm. Czerwin w km 0+000,00 - 0+475,00
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- INR.271.32.2022
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 20 grudnia 2022, 08:00
- Data publikacji
- 5 grudnia 2022
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”

2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710


Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami


39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego

