WZP.271-25/23
Przetarg: Remont mostu położonego w ciągu DW 181 przez rzekę Gulczankę w m. Gulcz
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- WZP.271-25/23
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 2 marca 2023, 11:00
- Data publikacji
- 13 lutego 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Otwarte przetargi w województwie wielkopolskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Zamawiający
Gmina Zduny
WojewództwoWielkopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zielona uliczka spotkań i wypoczynku - rewitalizacja ulicy Pileckiego w Kępnie
Zamawiający
Gmina Kępno

WojewództwoWielkopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

"Ćwicz umysł i ciało by lat ubywało" Uniwersytet Trzeciego Wieku
Zamawiający
Gmina Blizanów

WojewództwoWielkopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Urząd Gminy Wągrowiec
WojewództwoWielkopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Agri Plus Sp. Z O.O.
WojewództwoWielkopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Energa-Operator S.A. Oddział W Kaliszu
WojewództwoWielkopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Energa-Operator S.A. Oddział W Kaliszu
WojewództwoWielkopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
W - wykonanie robót; Oddział Kalisz; Konin OBI/45/2502693; Golina miasto; Golina (miasto)
Zamawiający
Energa-Operator S.A. Oddział W Kaliszu
WojewództwoWielkopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
