DIZ-340/017/02/2023
Przetarg: Remont lokalu mieszkalnego w budynku mieszkalnym wielorodzinnym przy ul. Einsteina 4/9 administrowanego przez Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych w Tychach
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- DIZ-340/017/02/2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 30 marca 2023, 08:00
- Data publikacji
- 10 marca 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie śląskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

HB/10825 - Remont stropu nad piwnicą olejów w hali 1 wydziału P3

Montaż instalacji OZE w ramach Spółdzielni Energetycznej MEANDER.

DZP – 20/TP/2026 Dostawa środków dezynfekcyjnych

DB Cargo Polska S.A. ogłasza na sprzedaż: 6 zestawów kołowych staroużytecznych do lokomotywyTEM-2.

Dostawa pomp aktywnie wspomagających krążenie

