ZP-2023-7
Przetarg: Remont II piętra Szpitala Powiatowego im. A. Wolańczyka sp. z o.o. w Złotoryi
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZP-2023-7
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 5 kwietnia 2023, 21:59
- Data publikacji
- 15 marca 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Otwarte przetargi w województwie dolnośląskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Zamawiający
Grupa Kęty S.A.
WojewództwoDolnośląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

elementy złączne(śruby podkładki ,nakrętki)
Zamawiający
Zakład Usług Energetycznych Epekoks Sp. Z O.O.

WojewództwoDolnośląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

uszczelka grafitowa - GAMBIT AF-200 G - fi570/508x3,0mm
Zamawiający
Zakład Usług Energetycznych Epekoks Sp. Z O.O.

WojewództwoDolnośląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

zacisk sprężysty 4H58CT 8‑14mm - ERICO CADDY - nr kat.: 178530
Zamawiający
Zakład Usług Energetycznych Epekoks Sp. Z O.O.

WojewództwoDolnośląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Dostawa artykułów budowlanych- hydrauliczne
Zamawiający
Mzb Sp. Z O. O.
WojewództwoDolnośląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
