487609
Przetarg: Remont i przebudowa budynku przy ul. Solec 103 w Warszawie
Opis zamówienia
Remont i przebudowa budynku przy ul. Solec 103 w Warszawie
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- 487609
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 31 października 2025, 12:00
- Data publikacji
- 16 września 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Wycena wykonania odcinka doświadczalnego nawierzchni z nowym rodzajem asfaltu.


2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710


Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami


39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego

