271.2.28.2023
Przetarg: Remont drogi powiatowej 1573K (ul. Falkowska) w km od 02+293,00 do km 03+487,00 w miejscowości Nowy Sącz, Miasto Nowy Sącz – roboty dodatkowe
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- 271.2.28.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Data publikacji
- 4 stycznia 2024
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Zamawiający nie zmieniał dotąd terminu składania ofert.
Otwarte przetargi w województwie małopolskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Zamawiający
Fcase Sp. Z O.O. Sp. K.
WojewództwoMałopolskie
Termin
Sprawdź przetarg6 września 2026
Zamawiający
Orlen Południe S.A.
WojewództwoMałopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Zarząd Budynków Komunalnych W Krakowie
WojewództwoMałopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
ROZBUDOWA BUDYNKU OSP ZBOROWICE
Zamawiający
Gmina Ciężkowice
WojewództwoMałopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zakup ciągnika 120 KM z TUZem przednim
Zamawiający
Gmina Raciechowice
WojewództwoMałopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
Kopalnia Soli "Wieliczka" S.A.

WojewództwoMałopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Modernizacja stacji elektroenergetycznej 110/SN Dobczyce- tryb zaprojektuj i wybuduj
Zamawiający
Tauron Dystrybucja S.A.
WojewództwoMałopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
