GKM.271.1.9.2023
Przetarg: Remont drogi gminnej nr 101287C - ulicy Dworcowej na długości 0,988 km (odcinek od skrzyżowania z ul.Polną do granic administracyjnych miasta Chełmży) kilometraż 0+442,85 - 1+430,53
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- GKM.271.1.9.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 23 października 2023, 06:00
- Data publikacji
- 27 września 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie kujawsko-pomorskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Opracowanie koncepcji zagospodarowania terenu oraz budowy placów magazynowych

Budowa oświetlenia znaków żeglownych na mostach na terenie miasta Bydgoszczy

Informacja cenowa i techniczna w zakresie: Budowa węzłów dozowania dodatków do nawozów


