261.1.PP.2023
Przetarg: Remont cząstkowy nawierzchni na drogach powiatowych PZD w Busku - Zdroju w roku 2023
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- 261.1.PP.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 7 kwietnia 2023, 07:00
- Data publikacji
- 22 marca 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Otwarte przetargi w województwie świętokrzyskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Zamawiający
Gmina Kielce
WojewództwoŚwiętokrzyskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

„Uzupełnienie małej architektury w gminie Radoszyce”
Zamawiający
Gmina Radoszyce

WojewództwoŚwiętokrzyskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Wędliny Z Wąchocka Nowak Spółka Komandytowa
WojewództwoŚwiętokrzyskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
Miasto I Gmina Piekoszów

WojewództwoŚwiętokrzyskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
Wodociągi Kieleckie Sp.Z O.O.

WojewództwoŚwiętokrzyskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
ZP-1530-2026 Zakup łóżek elektrycznych z szafkami przyłóżkowymi - 20 zestawów
Zamawiający
Czerwonagora
WojewództwoŚwiętokrzyskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Główny Urząd Miar
WojewództwoŚwiętokrzyskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026