IN.271.2.11.2024
Przetarg: Remont cząstkowy chodników na terenie gminy Stęszew w 2025 roku wg potrzeb Zamawiającego
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- IN.271.2.11.2024
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 13 stycznia 2025, 08:25
- Data publikacji
- 31 grudnia 2024
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie wielkopolskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Zamawiający
Urząd Miasta I Gminy Kórnik

WojewództwoWielkopolskie
Termin
Sprawdź przetarg5 września 2026
Zamawiający
Aquanet S.A.
WojewództwoWielkopolskie
Termin
Sprawdź przetarg5 września 2026

„Budowa sieci wodociągowej - ul. Jagodowa w Tarchalinie"
Zamawiający
Gmina Bojanowo

WojewództwoWielkopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

46/z/2026 "Usprawnienie i naprawa wentylacji w budynku nr 19 WWSM Piła"
Zamawiający
14 Wojskowy Oddział Gospodarczy

WojewództwoWielkopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
LI.2310.SzW.2026.AC szacowanie wartości materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących
Zamawiający
Komenda Wojewódzka Policji W Poznaniu
WojewództwoWielkopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Gmina Krzymów
WojewództwoWielkopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

