466930
Przetarg: Remont budynku gospodarczego, dawnego spichlerza podworskiego o nr inw. 3/131C położonego w miejscowości Lewin Brzeski na działce 59/36, wpisanego do rejestru zabytków nieruchomych województwa opolski...

Opis zamówienia
Remont budynku gospodarczego, dawnego spichlerza podworskiego o nr inw. 3/131C położonego w miejscowości Lewin Brzeski na działce 59/36, wpisanego do rejestru zabytków nieruchomych województwa opolskiego pod numerem 1990/73.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- 466930
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 14 marca 2025
- Data publikacji
- 26 lutego 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego