ZGM/25/006/BU
Przetarg: Remont 6 lokali mieszkalnych - pustostanów stanowiących zasób Gminy Bielsko Biała, zarządzany przez Zakład Gospodarki Mieszkaniowej, w podziale na 3 części – etap III/2025

Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZGM/25/006/BU
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 25 lutego 2025, 09:00
- Data publikacji
- 10 lutego 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)