Przetarg: Recurrent Training B350 PL21 - przedłużenie uprawnień pilotów na typ samolotu B-350 w latach 2026-2027
Opis zamówienia
Recurrent Training B350 PL21 - przedłużenie uprawnień pilotów na typ samolotu B-350 w latach 2026-2027Recurrent Training B350 PL21 - przedłużenie uprawnień pilotów na typ samolotu B-350 w latach 2026-2027Świadczenie usługi szkoleniowej, obejmującej przeprowadzenie szkoleń okresowych teoretycznych w formie stacjonarnej lub e-learningowej oraz szkoleń praktycznych dla pilotów Zamawiającego, pozwalających na utrzymanie uprawnień do obsługi samolotu Beechcraft King Air 350i w latach 2026-2027.
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 29 lipca 2025
- Data publikacji
- 17 lipca 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego