Wyniki przetargu: Realizacja testów lakierniczych w oparciu o uprzednio przygotowane dane CAD/CAM oraz robota Kawasaki RS025N. W ramach projektu hub4industry.
20 czerwca 2025
Opis zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest realizacja testów lakierniczych. Testy te mają zostać przeprowadzone w oparciu o: Uprzednio przygotowane dane CAD/CAM Robota Kawasaki RS025N Celem testów jest prawdopodobnie zweryfikowanie lub zademonstrowanie procesu lakierowania z wykorzystaniem danych CAD/CAM i robota przemysłowego.
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 27 czerwca 2025
- Data publikacji
- 20 czerwca 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego