Wyniki przetargu: Realizacja testów dla robota Kawasaki BXP11L
Opis zamówienia
Realizacja testów dla robota Kawasaki BXP11LOpis: Realizacja testów dla robota Kawasaki BXP11L z uchwytem do ekstrudera do druku 3D.Usługa zostanie wykonana w Krakowie w siedzibie zamawiającego oraz w Ściejowicach w zakładzie przemysłowym.Zakres prac:1.Zapr
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 14 listopada 2025, 10:00
- Data publikacji
- 6 listopada 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego