SOSW2-S.261.4.2023.KM
Przetarg: Realizacja specjalistycznych zajęć dla dzieci w wieku od 0 do podjęcia nauki w szkole - zajęcia wczesnego wspomagania rozwoju dziecka z niepełnosprawnościami oraz zagrożonych niepełnosprawnością.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- SOSW2-S.261.4.2023.KM
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 31 marca 2023, 08:00
- Data publikacji
- 21 marca 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie warmińsko-mazurskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.


Projekt budowy drogi asfaltowej relacji: Bartołty Wielkie – Kierzbuń, gm. Barczewo.

USŁUGA WYKONANIA ZNAKU SPECJALNEGO



RFI- Autobusowa komunikacja zastępcza na odcinku Pisz-Ełk w dn. 02.10-08.10/2026

4/TiRW Przegląd/Naprawa Wagonów

