Wyniki przetargu: Remont kanalizacji deszczowej w ciągu DW211 ul. Wzgórze Wolności odcinek od ul. Mickiewicza km 65+195 do studni przed separatorem przy Strudze Klasztornej km 65+471
Opis zamówienia
RDK.26.08.2025.KK Remont kanalizacji deszczowej w ciągu DW211 ul. Wzgórze Wolności odcinek od ul. Mickiewicza km 65+195 do studni przed separatorem przy Strudze Klasztornej km 65+471 (ID 1193213)Remont kanalizacji deszczowej w ciągu DW211 ul. Wzgórze Wolności odcinek od ul. Mickiewicza km 65+195 do studni przed separatorem przy Strudze Klasztornej km 65+471; Zgodnie z przedmiarem robót. Wymagane dołączenie wypełnionego Formularza Kosztorysu Ofertowego. Formularz kosztorysu ....xlsm; 1 robota budowlana
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 17 października 2025
- Data publikacji
- 14 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego