Wyniki przetargu: G.NB.2025 Modernizacja lokalu mieszkalnego położonego przy ul. Matejki 6c/17 w Świnoujściu
Opis zamówienia
PZP.242.90-G.NB.2025 Modernizacja lokalu mieszkalnego położonego przy ul. Matejki 6c/17 w Świnoujściu (ID 1208281) PZP.242.90-G.NB.2025 Modernizacja lokalu mieszkalnego położonego przy ul. Matejki 6c/17 w Świnoujściu (ID 1208281)Cena; Całkowita wartość oferty. Proszę o załączenie wypełnionego formularza ofertowego, stanowiącego Załącznik nr 4 do Zaproszenia. załącznik nr 4 - for ....docx; 1 robota budowlana
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 17 listopada 2025, 10:00
- Data publikacji
- 4 listopada 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego