D10.251.64.F.2025
Przetarg: Przyrządy chirurgiczne – Dostawa narzędzi do zabiegów medycznych i chirurgicznych dla Copernicus PL Sp. z o.o.

Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- D10.251.64.F.2025
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 12 września 2025
- Data publikacji
- 7 sierpnia 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)