ZP/2025/04/0047/REM
Przetarg: Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów – Opracowanie dokumentacji projektowej w zakresie rozbiórki i budowy zespołów zaporowo upustowych na gazociągu DN500 MOP 5,0 MPa relacji R...
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZP/2025/04/0047/REM
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 3 czerwca 2025
- Data publikacji
- 29 kwietnia 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)