ZP/2025/06/0070/TAR
Przetarg: Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów – Opracowanie dokumentacji projektowej przekroczenia rz. Wisłok gazociągiem DN700 Jarosław-Rozwadów
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZP/2025/06/0070/TAR
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 14 lipca 2025
- Data publikacji
- 12 czerwca 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)