SO.261.1.8.2023.MZ
Przetarg: Przygotowanie oraz dowóz posiłków dla osób z niepełnosprawnościami, starszych i chorych, korzystających z pomocy społecznej na terenie Gminy Miasta Częstochowy
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- SO.261.1.8.2023.MZ
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 20 grudnia 2023, 08:00
- Data publikacji
- 11 grudnia 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie śląskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.



43/26 – Dostawa i montaż sprzętu i aparatury medycznej dla Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej

Montaż instalacji OZE w ramach Spółdzielni Energetycznej MEANDER.

DZP – 20/TP/2026 Dostawa środków dezynfekcyjnych

DB Cargo Polska S.A. ogłasza na sprzedaż: 6 zestawów kołowych staroużytecznych do lokomotywyTEM-2.

Dostawa pomp aktywnie wspomagających krążenie

