DOM-WZP-III.271.62.2024
Przetarg: Przygotowanie i złożenie kompletnego wniosku o wydanie warunków technicznych przyłączenia farmy fotowoltaicznej do sieci energetycznej
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- DOM-WZP-III.271.62.2024
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 17 grudnia 2024, 09:00
- Data publikacji
- 9 grudnia 2024
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie łódzkim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Zamawiający
Animex Foods Sp. Z O.O.
WojewództwoŁódzkie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zakup tablic narzędziowych oraz haczyków
Zamawiający
Komenda Wojewódzka Policji W Łodzi

WojewództwoŁódzkie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

IK1259819 Dostawa materiałów elektrycznych dla KWP w Łodzi
Zamawiający
Komenda Wojewódzka Policji W Łodzi

WojewództwoŁódzkie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Urząd Miasta I Gminy W Rozprzy
WojewództwoŁódzkie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
Komenda Wojewódzka Policji W Łodzi

WojewództwoŁódzkie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zakup pakietów do pobierania materiału genetycznego DNA z kartą FTA
Zamawiający
Komenda Wojewódzka Policji W Łodzi

WojewództwoŁódzkie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026


