DSR-ZP-III.271.141.2022
Przetarg: Przygotowanie i upowszechnienie spotów reklamowych nt. 8 projektów Rewitalizacji Obszarowej Centrum Łodzi
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- DSR-ZP-III.271.141.2022
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 5 stycznia 2023, 09:00
- Data publikacji
- 20 grudnia 2022
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie łódzkim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Budowa buforowego zbiornika retencyjnego na ścieki na terenie oczyszczalni ścieków w Dłutowie
„Budowa świetlicy sołeckiej w miejscowości Turobów”- postępowanie II

Zakup tablic narzędziowych oraz haczyków


IK1259819 Dostawa materiałów elektrycznych dla KWP w Łodzi


Wzorcowanie alcotestu Drager 6820


Zakup pakietów do pobierania materiału genetycznego DNA z kartą FTA

