OR-D-III.272.60.2024.AS
Przetarg: Przygotowanie i przeprowadzenie działań interwencyjno-rozwojowych dla wybranych zespołów pracowników Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie, w ramach projektu „Odnowa Zespołu”
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- OR-D-III.272.60.2024.AS
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 9 sierpnia 2024, 09:00
- Data publikacji
- 24 lipca 2024
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”

2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710


Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami


39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego

