Wyniki przetargu: Przewozy szkolne w roku szkolnym 2025/2026, 2026/2027 . Dowozy i odwozy uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Prusice w roku szkolnym 2025/2026,2026/2027 wraz z zapewnieniem opieki w trakcie przewo...
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 7 listopada 2025
- Data publikacji
- 28 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)