ZP.1.CUO.2025
Przetarg: PRZEWÓZ UCZNIÓW I ICH OPIEKUNÓW DO I Z PLACÓWEK OŚWIATOWYCH NA TERENIE GMINY SĘKOWA W ROKU SZKOLNYM 2025/2026
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZP.1.CUO.2025
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 19 sierpnia 2025, 08:00
- Data publikacji
- 9 sierpnia 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)