IM.RZP.271.6.1.5.2023
Przetarg: Przewóz niepełnosprawnych mieszkańców Legnicy w oparciu o „REGULAMIN ....” - stanowiący załącznik do Postanowienia Nr 1695/08 Prezydenta Miasta Legnicy z dnia 7 sierpnia 2008r.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- IM.RZP.271.6.1.5.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Data publikacji
- 24 lutego 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Otwarte przetargi w województwie dolnośląskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Zakup materiałów eksploatacyjnych dla PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Turów
Zamawiający
Pge Górnictwo I Energetyka Konwencjonalna S.A.

WojewództwoDolnośląskie
Termin
Sprawdź przetarg5 września 2026
Zamawiający
Holcim Polska S.A.
WojewództwoDolnośląskie
Termin
Sprawdź przetarg5 września 2026
Modernizacja budynku mieszkalnego przy ul. Słone 33 w Kudowie-Zdroju
Zamawiający
Gmina Kudowa-Zdrój
WojewództwoDolnośląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Teatr Dramatyczny Im. Jerzego Szaniawskiego
WojewództwoDolnośląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Powiat Wałbrzyski
WojewództwoDolnośląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Powiat Oławski
WojewództwoDolnośląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Modernizacja stadionu miejskiego w Środzie Śląskiej
Zamawiający
Gmina Środa Śląska
WojewództwoDolnośląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
