DZP2510.13.2024
Przetarg: Przetarg w trybie podstawowym na dostawę leków, płynów infuzyjnych i materiałów do laboratorium dla potrzeb podmiotu leczniczego „Zespół Opieki Zdrowotnej” w Kłodzku
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- DZP2510.13.2024
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 13 września 2024, 08:00
- Data publikacji
- 4 września 2024
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie dolnośląskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Przetarg na operatora kantyny w Automatycznym Centrum Logistycznym w Kątach Wrocławskich



WYSZK/26/2026/JW Zakup wraz z dostawą sprzętu biurowego na potrzeby AWL Wrocław

Konserwacja rowów melioracyjmych w gminie Sobótka w 2026 r.


