DPS.271.1/2026
Wyniki przetargu: Przetarg nieograniczony nr 1/2026 na zakup i dostawę artykułów spożywczych - owoce, warzywa - dla Domu Pomocy Społecznej w Łętowni
Opis zamówienia
Opis Przedmiotu Zamówienia Sukcesywna dostawa świeżych owoców i warzyw dla Domu Pomocy Społecznej w Łętowni w okresie od 01.04.2026 do 30.06.2026. Dostawy realizowane dwa razy w tygodniu we wtorki i czwartki do godziny 13:00 transportem Dostawcy spełniającym wymogi HACCP. Miejsce dostaw: Dom Pomocy Społecznej w Łętowni, Łętownia 353 oraz filia w Jordanowie, ul. Rynek 45, 34-240 Jordanów. Ostateczna wielkość i terminy partii zależą od dyspozycji Zamawiającego. Szczegółowa specyfikacja dostaw - Termin realizacji: od 01.04.2026 do 30.06.2026. - Częstotliwość dostaw: dwa razy w tygodniu (wtorek i czwartek) do godz. 13:00. - Warunki transportu: transport Dostawcy zgodny z wymogami HACCP.
To skrócony opis zamówienia. Pełna dokumentacja i analiza przetargu są dostępne w Mimirze.
Przeczytaj całość na platformie MimiraPodobne przetargi
Dopasowane na podstawie kodów CPV, przedmiotu zamówienia i lokalizacji.



Zakup sosów, zup i przypraw przetworzonych


Zakup napojów bezalkoholowych 2027-2028


