K-ZP.261.26.2025
Przetarg: Przeprowadzenie praktyk zawodowych z przedmiotu Choroby wewnętrzne i pielęgniarstwo internistyczne dla studentów kierunku Pielęgniarstwo w semestrze letnim roku akademickiego 2024/2025
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- K-ZP.261.26.2025
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 17 lutego 2025, 11:00
- Data publikacji
- 7 lutego 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)