Przetarg: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na: udostępnieniu (wynajem) powierzchni na wydarzeniu Open’er w Gdyni, odbywającym się w dniach 1-4 lipca 2026 roku na terenie Lotniska Gdynia-Kosakowo
RozstrzygniętyTermin składania ofert
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Data publikacji
- 5 maja 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Zamawiający nie zmieniał dotąd terminu składania ofert.
Otwarte przetargi w Polsce
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Opracowanie koncepcji zagospodarowania terenu oraz budowy placów magazynowych
Zamawiający
Holcim Polska S.A.
WojewództwoKujawsko-pomorskie
Termin
Sprawdź przetarg6 września 2026
RFP Zakup Zespołu Sprężarek SL20-5-115 II78567
Zamawiający
Pkp Cargo S.A. W Restrukturyzacji
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg6 września 2026

Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami
Zamawiający
Orlen S.A.

WojewództwoMazowieckie
Termin
Sprawdź przetarg6 września 2026
Sprzedaż samochodu osobowego Audi A6 - 17000057
Zamawiający
Grupa Azoty Zakłady Chemiczne „Police” S.A.
WojewództwoZachodniopomorskie
Termin
Sprawdź przetarg6 września 2026