Zp.272.17.2024
Przetarg: Przebudowa systemu sygnalizacji pożarowej w budynku Pałacu Domu Pomocy Społecznej w Gościeradowie
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- Zp.272.17.2024
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 12 lutego 2025, 08:00
- Data publikacji
- 30 grudnia 2024
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie lubelskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
RFP Zakup Zespołu Sprężarek SL20-5-115 II78567
Zamawiający
Pkp Cargo S.A. W Restrukturyzacji
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg6 września 2026

Zamawiający
Komenda Wojewódzka Policji W Lublinie

WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Centrum Usług Społecznych W Strzyżewicach
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
Pge Dystrybucja S.A.

WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026


