IGK.7013.2.2026
Przetarg: Przebudowa sieci kanalizacji deszczowej znajdującej się w pasie drogowym ulic Konstytucji 3 Maja w Karpaczu
RozstrzygniętyTermin składania ofert
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- IGK.7013.2.2026
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Data publikacji
- 12 lutego 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Zamawiający nie zmieniał dotąd terminu składania ofert.
Otwarte przetargi w województwie dolnośląskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Zamawiający
Grupa Kęty S.A.
WojewództwoDolnośląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

elementy złączne(śruby podkładki ,nakrętki)
Zamawiający
Zakład Usług Energetycznych Epekoks Sp. Z O.O.

WojewództwoDolnośląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

uszczelka grafitowa - GAMBIT AF-200 G - fi570/508x3,0mm
Zamawiający
Zakład Usług Energetycznych Epekoks Sp. Z O.O.

WojewództwoDolnośląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

zacisk sprężysty 4H58CT 8‑14mm - ERICO CADDY - nr kat.: 178530
Zamawiający
Zakład Usług Energetycznych Epekoks Sp. Z O.O.

WojewództwoDolnośląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Dostawa artykułów budowlanych- hydrauliczne
Zamawiający
Mzb Sp. Z O. O.
WojewództwoDolnośląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
