KSW/2026/TKZ/87
Przetarg: „Przebudowa podłużni Biliński i chodników dojściowych do zbiorników w komorze VIII/15 – etap III odcinki 10 i 12”.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- KSW/2026/TKZ/87
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 18 czerwca 2026, 10:00
- Data publikacji
- 26 maja 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)