KSW/2023/INP/2
Przetarg: „Przebudowa podłużni Biliński i chodników dojściowych do zbiorników w kom. VIII/15- Etap II”.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- KSW/2023/INP/2
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 23 lutego 2023, 10:30
- Data publikacji
- 27 stycznia 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie małopolskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Zamawiający
Fcase Sp. Z O.O. Sp. K.
WojewództwoMałopolskie
Termin
Sprawdź przetarg6 września 2026
Zamawiający
Uniwersytet Jagielloński
WojewództwoMałopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
Orlen Budonaft

WojewództwoMałopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
ROZBUDOWA BUDYNKU OSP ZBOROWICE
Zamawiający
Gmina Ciężkowice
WojewództwoMałopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Zarząd Budynków Komunalnych W Krakowie
WojewództwoMałopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026


