DZp.380.3.3.2023.DPr.39
Przetarg: Przebudowa Pawilonu XX na Centrum Diagnostyki
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- DZp.380.3.3.2023.DPr.39
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 20 marca 2023, 08:30
- Data publikacji
- 7 lutego 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie śląskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Zamawiający
Koleje Śląskie Sp. Z O.O.
WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Polska Grupa Górnicza S. A.
WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

HB/10825 - Remont stropu nad piwnicą olejów w hali 1 wydziału P3
Zamawiający
Huta Bankowa Sp. Z O.O.

WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
pręt okrągły 27 gat. S235JR lub równoważnym
Zamawiający
Jastrzębska Spółka Węglowa S.A.
WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
482/2026 Zakup Pompy Głębinowej
Zamawiający
Bytomskie Wodociągi Spółka Z O.O.
WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
