Przetarg: Przebudowa oraz zmiana sposobu użytkowania modelarni na Filię nr 18 Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rybniku
Powiatowa I Miejska Biblioteka Publiczna Im. Konstantego Prusa W RybnikuRybnik, Śląskieprzetarg nieograniczony
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 27 stycznia 2026
- Data publikacji
- 8 stycznia 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Otwarte przetargi w województwie śląskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
HBT/47804/2026 - ŚRUBA + PODKŁADKA
Zamawiający
Alchemia S.A. Oddział Chorzów Batory
WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
HBT/47831/2026 - Miara zwijana STANLEY 0-30-497 5m
Zamawiający
Alchemia S.A. Oddział Chorzów Batory
WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
Jzr Dźwigi Sp. Z O.O.

WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
HBT/47798/2026 - Spawarka inwertowa Esab CADDY ARC 151i A31
Zamawiający
Alchemia S.A. Oddział Chorzów Batory
WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
