ZDM-XII.271.16.2026
Przetarg: Przebudowa odc. ul. Gen. W. Sikorskiego na działkach o nr ewid. 657/34 (...) ob 04 Starosielce Płn. w B-stoku na odc. od ul. Niskiej do ul. Ks. J. Popiełuszki w zakresie przebudowy nawierzchni jezdni
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZDM-XII.271.16.2026
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 15 czerwca 2026, 10:00
- Data publikacji
- 29 maja 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)