Wyniki przetargu: Przebudowa linii napowietrznej 15kV Dobrodzień ÷ Zawadzkie od słupa CZZ108387 do słupa CZZ108545 w obrębie miejscowości Błachów i Dobrodzień
Opis zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest przebudowa linii napowietrznej 15kV na odcinku Dobrodzień do Zawadzkie, pomiędzy słupami CZZ108387 a CZZ108545, w obrębie miejscowości Błachów i Dobrodzień. Zamówienie obejmuje zarówno usługi budowlane i instalacyjne, jak i dostawę niezbędnych maszyn, aparatury, urządzeń oraz wyrobów elektrycznych do realizacji przebudowy.
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 14 listopada 2025, 12:00
- Data publikacji
- 5 listopada 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego